Şifreni al ! Derse gir  
    Kullanıcı Şifre
 
   
 

Online TEFL ve TESOL eğitimi

27 Eylül 2015 - 17:26

Biz yurtdışında veya kendi ülkenizde İngilizce öğretim profesyonel görev için donatıyor dünyaca ünlü TEFL/TESOL sertifika kursu sunuyoruz.

TEFL sertifika kurslarımız son dört hafta için dünya çapında heyecan verici siteleri çeşitli ve çok pratik bir vurgu var. İngilizce uluslararası standart iletişimsel yaklaşımı ile - nerede İngilizce sınıfta kullanılan tek dil öğretmeni eğitim kurslarımız konsantre olarak İngilizce dışında herhangi bir dilde konuşmaya gerek yoktur.


Bizim TEFL sertifika kursları:
TEFL sertifika kurslarımız kesinlikle talep ediyorlar; Ancak, her şeyi içinde TEFL öğrenciler ders geçmek ve derhal bir öğretmenlik işi yurtdışında elde etmek için teşvik etmek için elimizden geleni yaparız.

1- Öğretim uygulama:
Bu herhangi bir TEFL eğitim kursu en pratik ve temel alandır. Öğretim sırasında uygulama oturumları, stajyerler var fırsat gerçek öğrencilere İngilizce öğretmek ve becerileri öğrendi dersin teorik aşamalarında uygulamaya koymak.

2- Yabancı dil deneyimi:
Ders sırasında onları bir öğrenci olmanın deneyimi üzerinde yansıtmak için bilinmeyen bir yabancı dil öğretim eğitim alırsınız. Bu oturum öğretmen ve öğrenci arasında empati oluşturmak için son derece yararlıdır ve kendi eğitim doğrudan kursiyerlere yardımcı olur.

3- Dil bilinci
a) Bu alan dilbilgisi üzerinde odaklanır ve parçalar da konuşma, zamanlarını, koşulları ve modals ve diğer ortak dilbilgisi noktaları yapısı gibi kapsamaktadır. Bu seanslar sırasında stajyerler bu konuların yanı sıra onlara gelecek öğrencilerine sınıf öğretmek için yollar hakkında bilgi edinin.

b) bu alanda da ses bilimi konusunda görünüyor ve phonemics, kelime ve cümle stres, tonlama ve bağlı konuşma kapsar.

4- Öğrenci profili
Bu bölümde ders, her stajyer oluşturma, hata analizi, düzeltme teknikleri ve bireysel öğrenci ihtiyaçlarına hitap uyum gibi konularda çalışması için bireysel bir öğrenci ile çalışmak için gereklidir. Öğrenci ile üç Toplantı sonra onların öğrenciyle bire bir ders stajyer tamamlar Profili tamamlamak için gereklidir. Son bir aşama daha az ile ilgili yazılı bir rapor tamamlanması olduğunu

5- Öğretim teknikleri
Tabii bu bileşen aşağıdaki gibi alanları kapsamaktadır:

. Ders planlaması
. Sınıf yönetimi
. İlişki kurma
. Sınıfta disiplin
. Ekipman yönetme ve AIDS öğretim
. Malzemeleri oluşturma
. Düzeltme teknikleri
. Değerlendirme ve test
. Öğretim kelime
. Öğretim gramer
. (Okuma ve dinleme) alıcı becerilerinin öğretimi
. (Konuşma ve yazma) üretken becerilerinin öğretimi
. Oyunlar sınıfta
. Sınıf şarkıları
.Öğretim acemi öğrenci
. Bireysel öğrenciler öğretim

6- Malzeme projesi
Tüm stajyerler kendi öğretim antrenman sırasında kullanılacak malzemeler oluşturmak için gereklidir. Bu malzemelerin gelecekte ortamlarda öğretim yararlı olacaktır ve yaratıcılık ve beceriklilik ders planlaması ile ilgili olarak aşılamak için yardımcı olacaktır. Malzemeler-meli var olmak kolayca taşınabilir, dayanıklı ve farklı ders puan için uyarlanabilir.

Malzemeler proje oluşturduktan sonra bir ders eğitmen sunmak ve sınıfta nasıl kullanılacağını göstermek. Eğitmenin sonra tavsiye ve öneriler nasıl geliştirilebilir ve nasıl başka bir bağlamda kullanılabilir sağlar.

Bugün TEFL kurs için başvurun:
Tüm adaylar uygulamalardan 18 yaş (genç yaş kabul edilebilir istisnai durumlarda) ve yukarıda İngilizce eğitim kurslarımız için dikkate alınacaktır. Sınıfındaki TEFL kurslarımız yoğun, dört haftalık programlardır; Ancak, tüm stajyerler hala yeterli zaman kültürünü, çevreyi keşfetmek ve yeni insanlarla tanışmak için olmalıdır. Ayrıca, bireysel ders organizatörler kez boş zaman aktiviteleri onların yedek sosyalleşme bu yüzden bizim stajyerler için zaman ve deneyimlerini en iyi ayarlayacaktır.

Hemen başvurun!

https://www.teflcourse.net/?cu=TURKEY2016

Diğer Haberler

PROFICIENCY ( YETERLİLİK SINAVI ) TOEFL IBT Hazırlık Kursları
Küreselleşme, Dünya üzerindeki telekomünikasyon teknolojilerinin gelişmesiyle sınırların kalkması ve ülkemizin AB ülkeleri ile yakın diyaloğa girmesi bize yeni kapılar açmış ve İngilizcenin öğrenilmesi kaçınılmaz bir hal almıştır. ... » detay

Kişisel Gelişim Kursları
LEEDS AKADEMİ'ye başlatılan kişisel gelişim derslerin İstanbul’da büyük ilgi görmeye devam ediyor. ... » detay

E-Posta Listesi

E-Posta Listemize
mailinizi kaydederek
yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.


 
 
 
  © 2010 Leeds Language Academy Mecidiyeköy : Büyükdere Cad No:56 K:9 D:19 Şişli - İstanbul