Şifreni al ! Derse gir  
    Kullanıcı Şifre
 
   
 

PROFICIENCY ( YETERLİLİK SINAVI ) TOEFL IBT Hazırlık Kursları

01 Ocak 2016 - 00:00

Küreselleşme, Dünya üzerindeki telekomünikasyon teknolojilerinin gelişmesiyle sınırların kalkması ve ülkemizin AB ülkeleri ile yakın diyaloğa girmesi bize yeni kapılar açmış ve İngilizcenin öğrenilmesi kaçınılmaz bir hal almıştır.

KPDS-ÜDS                                          

Tamamı ile sizleri sınav havasında hazırlıyoruz. Sorular karşısında kendinize olan güveninizi arttırmak öncelikli hedefimizdir. Hafta içi ve hafta sonu programları mevcuttur. Tüm dökümanlar ve dergi seti ücretsizdir.

PROFICIENCY ( YETERLİLİK SINAVI )        

Kısa bir süre içerisinde belli bir düzeyde olan ve sınava kendini hazır hissetmeyen siz arkadaşlarımıza söyleyecek sözlerimiz var. Gelin bu işi birlikte başaralım ve bu engeli aşalım. Programımız 80 saat sürecektir.

TOEFL IBT                                          

Tecrübeli kadromuz ile ingilizce dil becerilerinizin gelişiminde ve bu sayede yenilenen toefl sınavında sizlerin başarılı olabilmesi için bilgimizi ve tavsiyelerimizi paylaşmaya bekliyoruz. Gerçek sınav ortamında dil becerinizi keşfedeceksiniz. Programımız 100 saat sürmektedir. Tüm dökümanlar kurumumuz tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

Leeds language academy sizlerin uluslararası iş imkânları yakalamanız ve daha yüksek kariyerlere ulaşabilmeniz için eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

“denemekten korkmak başarısızlığın sinyalidir.”

 

 

Diğer Duyurular

PROFICIENCY ( YETERLİLİK SINAVI ) TOEFL IBT Hazırlık Kursları
Küreselleşme, Dünya üzerindeki telekomünikasyon teknolojilerinin gelişmesiyle sınırların kalkması ve ülkemizin AB ülkeleri ile yakın diyaloğa girmesi bize yeni kapılar açmış ve İngilizcenin öğrenilmesi kaçınılmaz bir hal almıştır. ... » detay

Kişisel Gelişim Kursları
LEEDS AKADEMİ'ye başlatılan kişisel gelişim derslerin İstanbul’da büyük ilgi görmeye devam ediyor. ... » detay

E-Posta Listesi

E-Posta Listemize
mailinizi kaydederek
yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.


 
 
 
  © 2010 Leeds Language Academy Mecidiyeköy : Büyükdere Cad No:56 K:9 D:19 Şişli - İstanbul